SEIMEX Nový Jičín

je významnou značkou na trhu v oblasti pozemní vojenské techniky:
– dodávky náhradních dílů,
– servis a opravy techniky a náhradních dílů pro všechny modifikace T-72, T-55, BVP-1, BVP-2, TATRA.

Značka SEIMEX zahrnuje dvě společnosti:
– SEIMEX FUTURE, s.r.o. Nový Jičín, od r. 1997 pro tuzemský trh
– SEIMEX, a.s. Nový Jičín, od r. 1999, realizace zahraničního obchodu

Tyto společnosti se také úzce podílí na výrobním programu společnosti SPD Kroměříž, a.s.
SEIMEX, a.s. ji pak obchodně zastupuje v zahraničí – www.spd-km.cz.

V tankové technice především na náhradní díly pro tanky řady T-55 a T-72, dále pak pro vozidla BVP-1 a BVP-2 ve všech jejich modifikacích, v kolové technice na náhradní díly pro vozidla s podvozky TATRA.

Pro všechny tyto činnosti vlastní firma příslušná oprávnění státních orgánů v podobě koncesních listin pro veškeré působení v oblasti vojenských zbraní a vojenského střeliva včetně povolení – licencí pro zahraniční obchod s vojenským materiálem.

Pod značkou SEIMEX pracují dvě společnosti, původně od r. 1997 SEIMEX FUTURE, s.r.o. Nový Jičín (dnes pro tuzemsko) a od r. 1999 také SEIMEX, a.s. Nový Jičín, která se zabývá realizací zahraničního obchodu.

Přestože společnosti pod značkou SEIMEX vznikly poměrně nedávno, zaměstnávají odborníky, kteří působí v oboru výroby a oprav vojenské techniky dlouhou řadu let. Základní předností kromě profesionální znalosti techniky, se kterou obchodujeme, je také dlouhodobá spolupráce s ukrajinskými, ruskými, slovenskými a dalšími výrobci komponentů tanků a bojových vozidel a s celou řadou obchodních a servisních společností. Máme proto přehled o zdrojích dodávek, dodacích možnostech i cenách na trhu. Nabízíme dodávky náhradních dílů k výše uvedené výzbroji v přiměřené době za přiměřenou cenu.

Je potřeba zdůraznit, že všechny námi dodávané náhradní díly jsou podrobeny technické přejímce, případně opraveny, seřízeny, přezkoušeny. Před expedicí je samozřejmostí výstupní kontrola. Na přání zákazníků provádíme konzervaci a zámořské balení. K provádění veškerých těchto činností je firma vybavena potřebným technickým zázemím, materiálním zabezpečením a zkušebním zařízením. Řadu dalších odborných činností pro nás vykonávají zkušení smluvní partneři (výrobní a opravárenské závody). Systém trvalých kontrol dává vysokou záruku toho, že naši firmu opouští dokonalé a prověřené výrobky.